Atpakaļ

Sertifikācijas centrs

SIA Baltijas datoru akadēmija sertifikācijas centrs piedāvā starptautiski atzītus sertifikācijas eksāmenus, kas nodrošinot testēšanu atbilstoši starptautiskajām kvalitātes prasībām un profesionālu testēšanas uzraudzību. SIA Baltijas datoru akadēmija ir autorizēts sertifikācijas centrs testu piegādātājiem, starptautiski atzītām sertificēšanas kompānijām:  

  • Prometric. ASV uzņēmums testu administrēšanas nozarē, pārvalda testa centru tīklu 160 valstīs. Viena no vadošajām testēšanas un testu izstrādes organizācijām, kas nodrošina pakalpojumus visā pasaulē, piedāvājot dažāds sertifikācijas programmas profesionālajā, publiskajā, akadēmiskajā, korporatīvajā un informāciju tehnoloģiju jomā.

  • Pearson VUE. Piedāvā datorizētus testēšanas risinājumus, izmantojot drošu, elektronisku testu piegādi. Licencēšanas un sertifikācijas eksāmeni Microsoft, Cisco, CompTIA, Oracle u.c. Nodrošina sertifikācijas un testēšanas pakalpojumus, izmantojot pasaulē lielāko globālo testu centru tīklu. Piedāvā profesionālās sertifikācijas testus, akadēmiskos iestājpārbaudījumu testus, kā arī nodrošina likumdošanas un valdības iestāžu testēšanas pakalpojumus.

  • Certiport, Castle: Vadošais sertifikācijas eksāmenu izstrādes, piegādes un programmu pārvaldības pakalpojumu sniedzējs. Nodrošina Microsoft sertifikācijas programmas - Microsoft Office (MOS) un Microsoft Technology Associate, Adobe ® Certified Associate sertifikāciju, ka arī CompTIA Strata ™ IT pamati un citas. 

  • Latvijas Informācijas un Komunikācijas Tehnoloģijas Asociācija (LIKTA) ir Eiropas datorprasmes sertifikāta (ECDL) licences īpašniece Latvijā. ECDL programmas mērķis ir uzlabot zināšanu līmeni par informācijas tehnoloģiju, paaugstināt prasmi personālo datoru lietošanā un datoru programmu izmantošanā Eiropā un visā pasaulē.

  • PeopleCert. SIA Baltijas datoru akadēmija ir sertifikācijas eksāmenu centrs Latvijā, ITIL un Prince mācību programmām.  

  • Eiropas personāla atlases birojs (EPSO). SIA Baltijas datoru akadēmija ir vienīgais EPSO sertifikācijas centrs Latvijā.. EPSO testi nepieciešami kvalifikācijas apliecināšanai, atbilstoši Eiropas personāla atlases biroja nosacījumiem amata iegūšanai Eiropas Savienības institūcijās.

Lai iegūtu plašāku informāciju un pieteiktos sertifikācijas eksāmenu kārtošanai, aicinām sazināties ar centra vadītāju Allu Karpovu.


Svarīgi! Izmaiņas sertifikācijas centra darbā

Ievērojot drošības pasākumus Covid 19 izplatības ierobežošanai, SIA Baltijas datoru akadēmija starptautiskās sertifikācijas centra darbība klātienē ir ierobežota.

Pamatojoties uz Ministru kabineta noteikumiem Nr. 360, Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, aicinām sazināties ar centra vadītāju, lai veiktu pierakstu, gadījumos, ja sertifikācijas iegūšana nav iespējama attālināti.

Ministru kabineta noteikumi Nr. 360 paredz, ja atbilstoši ārējiem normatīvajiem aktiem iecelšanai amatā, sertifikātu, licenču, apliecinājumu, apliecību un citu tamlīdzīgu dokumentu izsniegšanai, uzturēšanai, termiņa pagarināšanai vai atjaunošanai, kā arī profesionālās kvalifikācijas atzīšanai un kompetences atbilstības apliecināšanai ir organizējams pārbaudījums vai eksāmens, to rīko attālināti, izņemot gadījumu, ja saskaņā ar normatīvajos aktos noteikto kārtību vai pārbaudījuma saturam noteiktajām prasībām tas nav iespējams. Ja pārbaudījumu vai eksāmenu nav iespējams rīkot attālināti, tad klātienē vienā telpā pārbaudījuma vai eksāmena norisē piedalās ne vairāk kā piecas personas vienā grupā. Pārbaudījuma vai eksāmena norises laikā un ārpus tā klātesošie lieto mutes un deguna aizsegus un ievēro divu metru distanci.

Plašāka informācija pieejama: Šeit