Atpakaļ

Par mums

Baltijas Datoru akadēmija ir lielākais profesionālās pilnveidošanas un speciālistu sertifikācijas centrs Baltijas valstīs, kas ietilpst Lattelecom uzņēmumu grupā. Baltijas Datoru akadēmija veiksmīgi darbojas Latvijas tirgū kopš 1994. gada.

Baltijas Datoru akadēmija piedāvā:

  • kvalifikācijas celšanas kursus IT profesionāļiem,
  • kvalifikācijas celšanas kursus ikvienam datora lietotājam,
  • izstrādā  pielāgotas mācību programmas  un materiālus,
  • konsultē klientus par atbilstošo apmācību risinājumu izvēli,
  • īsteno darbinieku zināšanu novērtēšanu pirms un pēc apmācībām,
  • palīdz izvērtēt darbinieku apmācību izdevumus, kas saistīti ar jaunas programmatūras ieviešanu uzņēmumā / iestādē / organizācijā.

Baltijas Datoru akadēmija strādā dinamiski un proaktīvi, piedāvājot katra klienta indivudālām vajadzībām atbilstošus pakalpojumus.

Mūsu vērtības ir:

Vērsti uz klientiem Uzņēmība
-Mēs strādājam, lai mūsu klienti justos novērtēti, īpaši un gandarīti par sadarbību ar mums. - Mēs esam atvērti izaicinājumiem un pārmaiņām, lai īstajā brīdī un laikā piedāvātu visatbilstošākos risinājumus klientu mainīgajām vajadzībām.
Atbildība Profesionalitāte
- Mēs apzināmies, ka veidojam ilgtermiņa attiecības ar klientu, mēs pildām solījumus, mēs atbildam par savu darbu, mēs īstenojam sociāli atbildīgu uzņēmējdarbību -Mūsu darbinieki ir eksperti savā jomā, nepārtraukti pilnveidojas, lai piedāvātu mūsu klientiem tikai pašu labāko
- Mēs strādājam kopīgu mērķu sasniegšanai -  mācāmies paši šodien to, kas klientiem būs jāmācās rīt.