BDA – pieaugušo neformālās izglītības balvas “Saules laiva” ieguvējs

Mācību centrs “Baltijas Datoru Akadēmija” sākotnēji, tālajā 1994. gadā, piedāvāja mācību kursus IT profesionāļiem. Šobrīd lepojamies ar plašu pakalpojumu klāstu, piedāvājot dažādus mācību risinājumus un cilvēkresursu attīstības pakalpojumus. Mūsu mācību programmas tiek izstrādātas, balstoties uz kompetenču pieeju, precīzi definējot sasniedzamos rezultātus. Kā pakalpojumu piedāvājam arī cilvēkresursu attīstību – kompetenču modeļu izstrādi un novērtēšanu, e-mācību un mācību pārvaldības sistēmu ieviešanu, mācību programmu novērtēšanu, kā arī vienmēr esam gatavi piedāvāt individuālus risinājums katra klienta vajadzībām. Mēs rūpējamies par mācību kvalitāti, un tādēļ sekojam līdzi sasniegtajiem rezultātiem, mērot dinamiku. Mēs, mācību centrs “Baltijas Datoru Akadēmija”, esam savas nozares, izglītības, entuziasti, kuri nemitīgi seko līdzi tendencēm, mācoties paši un daloties zinībās ar citiem.

Mācību centra “Baltijas Datoru Akadēmija” izpilddirektore Signe Briķe: “Iegūtā balva "Saules laiva" ir visas komandas sasniegums. Tā atrodas mūsu rokās, pateicoties mērķtiecīgumam un nemitīgai zinātkārei. Esam droši, ka balva kalpos ne vien kā atgādinājums par labi paveiktu darbu, bet arī mudinās neapstāties un virzīties jaunu apvāršņu virzienā.”

Kā izglītības un zinātnes ministrijas pieaugušo neformālās izglītības ceļojošās balvas “Saules laiva” ieguvēji tikām atzīti 2020. gada decembrī, taču pastāvošo ierobežojumu dēļ to savās rokās saņēmām tikai vakar, 10. augustā, piedaloties skaistā apbalvošanas ceremonijā.

Balva “Saules laiva” dibināta ar mērķi akcentēt pieaugušo izglītības nozīmīgumu un izteikt atzinību gada labākajam pieaugušo neformālās izglītības sniedzējam – izglītības iestādei vai organizācijai par nozīmīgu ieguldījumu izglītības procesa veicināšanā. Līdzās iepriekšējo gadu laureātiem – Zemgales reģiona kompetenču attīstības centram, Ogres tehnikumam, Dobeles pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centram, kā arī Latvijas Nacionālajai bibliotēkai – balvu turpmāk rotās arī mācību centra “Baltijas Datoru Akadēmija” nosaukums.

Lai mūsu “Saules laiva” nes arvien jaunus zinību apvāršņus un sasniegumus!

Par mirkļu iemūžināšanu paldies “EPALE - pieaugušo izglītība Latvijā” un Marijai Vilnei.