Mācības VIAA 5. kārtas ietvaros rit pilnā sparā!

Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.4.1.0/16/I/001 “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” īstenošana

15.04.2021

Mācības VIAA 5. kārtas ietvaros uzsākās janvāra vidū un tupināsies līdz pat jūnijam. Lielākā daļa no grupām jau apguvušas pusi no paredzētās mācību vielas vai pat vairāk.

Lai arī sākotnēji šī mācību kārta bija paredzēta klātienē, tomēr visas grupas mācās attālināti. Daudziem tas nesis būtiskus plusus, jo ļauj ietaupīt laiku un naudu, ko pavadītu ceļā. Atrašanās vieta vairs nav šķērslis, tie ir tikai pāris klikšķi, un esi jau mūsu mācību grupā, vari brīvi komunicēt ar pasniedzēju un pārējiem grupas biedriem.
Daļa dalībnieku gan min, ka saistībā ar attālināto darbu, attālināto mācību procesu skolās un attālinātajām 5. kārtas mācībām, jūt pārslodzi saistībā ar pārāk garām stundām pie datora, daļai pietrūkt dzīvās komunikācijas, tomēr lielākā daļa atzīst, ka attālinātais mācību process ir tik pat produktīvs, tam ir daudz bonusu, nav ģeogrāfiskās piesaistes, un ir unikāla iespēja izvēlēties mācību iestādi un programmu, nevērtējot pēc tās norises vietas. Daļa arī sapratuši, ka iepriekš esošais stereotips par klātienes mācību priekšrocībām ir lauzts un turpmāk mācībās izvēlēsies piedalīties tikai attālināti.


Kā jau iepriekš rakstījām, 5. kārtas ietvaros nodrošinām 4 izglītības programmas, kopā 8 dalībnieku grupas, kurās piedalās gandrīz 150 dalībnieku.
Pieteikšanās VIAA 6. kārtai plānots izsludināt jau maija beigās, bet precizēta informācija noteikti tiks ievietota mūsu mājas lapā. Arī 6. kārtā viss mācību process notiks attālināti. Aicinām sekot līdzi jaunumiem un pieteikties arī nākamajai – 6. mācību kārtai!


Veiksmi mācībās esošajiem studentiem!


Papildu informācijai sazinieties:
Iluta Egle, iluta.egle@bda.lv (mob. 26411894)