Pārcelts “Recharge Online” hakatona norises datums!


Pārcelts “Recharge Online” hakatona norises datums!

Informējam, ka sakarā ar ārkārtas situācijas ieviešanu valstī un lielo dalībnieku interesi, esam nolēmuši pārcelt “Recharge Online” hakatona norises datumu uz 2021. gada 29., 30. un 31. oktobri, lai nodrošinātu lielisku hakatona pieredzi pēc iespējas vairāk studentiem.
Līdz ar to arī pieteikšanās datums dalībai hakatonā tiek pagarināts līdz 2021. gada 26. oktobrim.

SIA “Baltijas Datoru Akadēmija”, SIA” Tet “un Latvijas Universitāte (LU), organizē hakatonu “Recharge online”, kura mērķis ir rast risinājumus attālinātā darba, mācību un izdegšanas problēmjautājumiem.

Hakatons “Recharge online” norisināsies no 29. līdz 31. oktobrim tiešsaistē. Tajā studenti, kas būs sadalīti komandās, mentoru pavadībā risinās izaicinājumus, kas radušies vai, iespējams, radīsies attālinātā darba vai mācību rezultātā. Komandu uzdevums būs piedāvāt attālinātās dzīves uzlabošanas iespējas, prezentējot inovatīvu produktu, risinājumu vai prototipu. Hfakatona norisē tiks pielietoti dizaina domāšanas principi.
Aicinām pieteikties ikvienu Latvijas augstāko izglītības iestāžu studentu, aizpildot pieteikuma anketu līdz 26. oktobrim – https://bit.ly/3ingwJr.
Uzvarētāju komanda balvā saņems dāvanu karti un iespēju papildināt zināšanas mācību centrā "Baltijas Datoru Akadēmija" 4500 EUR vērtībā, kāda komanda iegūs 1000 EUR stipendiju no SIA Tet.
Komandu darbu vērtēs kompetenta žūrija, kuras sastāvā būs SIA“Baltijas Datoru Akadēmija”, SIA Tet un LU pārstāvji.


Inkubatora programma tiek realizēta ar  ERAF līdzfinansētā projekta Nr.1.1.1.3/18/A/007 “Latvijas Universitātes inovāciju granti studentiem” atbalstu.