Jauns sadarbības partneris – CertNexus

Turpinot attīstīt savu IT apmācību piedāvājumu, BDA ir kļuvis par partneri vienam no vadošajiem jauno Informācijas tehnoloģiju mācību programmu un sertifikācijas sistēmu izstrādātājiem CertNexus.

CertNexus piedāvā mācību programmas 4 jaunos tehnoloģiju virzienos kā:

  • Lietu internets (IoT),
  • Datu zinātne,
  • Mākslīgais intelekts,
  • Kiberdrošība.

Katrā no virzieniem ir vairāki zināšanu līmeņi, kas piemēroti dažādam lomām uzņēmumā – biznesa lietotājiem un profesionāļiem – praktiķiem. Katrai no mācību programmām tiek piedāvāts bezmaksas prasmju novērtēšanas tests pirms mācībām un sertifikācijas eksāmens pēc kursa pabeigšanas.

Baltijas Datoru akadēmija jau vairākus gadus piedāvā vienu no CertNexus Kiberdrošības kursiem - Cyber First Responder un pēdējo gadu laika ir notikuši jau četri šādi kursi, bet tagad esam paplašinājuši savu sadarbību un tuvākajā laikā plānojam piedāvāt arī kursus Datu zinātnes, Mākslīgā intelekta kursu virzienos. Šobrīd BDA ir vienīgais CertNexus kursu un sertifikācijas piedāvātājs Ziemeļeiropā!

Vairāk par sadarbību: https://certnexus.com/baltijas-datoru-akademija-now-offers-emerging-tech-training-at-authorized-partner/

Certnexus mājaslapa: https://certnexus.com/.