BDA aicina uz vebināru "E-kursi. Izdevīgi, izmērāmi"

Baltijas Datoru Akadēmija (BDA) aicina uz vebināru “E-kursi. Izdevīgi, izmērāmi”. Tiešsaistes pasākums norisināsies 8. decembrī no plkst. 14.00 līdz 15.00, un tajā iepazīstināsim ar to, kas ir e-kursi, kāpēc tie ir izdevīgi organizācijai, kā, pateicoties e-kursiem, iespējams izmērīt apmācāmo sasniegumus, kā arī uzklausīsim Valsts ieņēmumu dienesta (VID) pieredzes stāstu par e-kursu izmantošanu.BDA aicina uz vebināru "E-kursi. Izdevīgi, izmērāmi"

Vebināra tēmas un eksperti:

  • BDA produkta īpašniece Ieva Lemhena – “Kas ir e-kursi un kāpēc tie ir izdevīgi?”
  • BDA pētnieks Jānis Judrups – “Kā var izmērīt e-kursu (tā panākumus), kāpēc tas ir svarīgi?”
  • Pārstāvis no VID – “Organizācijas pieredzes stāsts e-kursu izmantošanā”.

Piesakies bezmaksas vebināram, kas palīdzēs sasniegt tavas organizācijas mērķus, aizpildot anketu – https://bit.ly/3F6YwOf!

Pasākuma dienā reģistrētajiem dalībniekiem nosūtīsim saiti uz pasākumu.

Tiešsaistes pasākums norisināsies MS Teams; tas tiks ierakstīts un publicēts BDA Youtube kanālā.

BDA ir uzņēmums ar 28 gadu pieredzi mācību jomā, šajā laikā gan nodrošinot mācību kursus dažādu jomu speciālistiem, kā arī mācības ar ražotāju starptautisko sertifikāciju, gan arī veidojot dažādus mācību un e-mācību materiālus, kompetenču novērtēšanas rīkus un e-kursus. BDA lepojas ar pieredzes bagātiem, kompetentiem, augsti novērtētiem mācībspēkiem un speciālistiem, kuri ne vien konsultē par piemērotākajām mācību metodēm, kas nepieciešamas organizācijas mērķu sasniegšanai, bet arī rada rūpīgi izstrādātu mācību saturu par pasūtītājam nepieciešamajām tēmām, sākot ar starpnozaru prasmēm jeb soft skills, piemēram, biznesa etiķetes, līdz pat ļoti specifiskām tēmām, piemēram, GDPR vai serveru uzstādīšanu. Gadu gaitā ir izstrādāti vairāki desmiti veiksmīgu e-kursu ar dažādiem tehniskajiem paņēmieniem, tādēļ esam pārliecināti, ka izstrādāsim e-kursu, kas ir piemērotākais arī tavai organizācijai.