BDA aicina uz vebināru 6. septembrī plkst. 14

Microsoft turpina attīstīt, izstrādāt un uzturēt plašu IT risinājumu un pakalpojumu klāstu, tādēļ, lai būtu zinoši par piedāvātajām jaunajām iespējām, 6. septembrī no plkst. 14 līdz 15.30 “Baltijas Datoru Akadēmija” (BDA) aicina piedalīties vebinārā “Aktualitātes Microsoft mācībās un sertifikācijā – hibrīdrisinājumi un drošība”, kurā ar noderīgām zināšanām dalīsies nozares eksperti.

Vebinārā uzstāsies trīs nozares profesionāļi ar lielu pieredzi Microsoft kursu pasniegšanā, sertifikācijā un hibrīdrisinājumu nodrošināšanā – Normunds Upenieks, “Baltijas Datoru Akadēmija” IT un inovāciju speciālists, pasniedzējs, Viktors Meirāns, “Baltijas Datoru Akadēmija” Microsoft sertificēts treneris un pasniedzējs, kā arī Juris Verečinskis, AS “Latvijas valsts meži” vadošais informācijas sistēmu administrators.

Ja vēlies uzzināt jaunāko nozares informāciju, piesakies vebināram – https://bit.ly/3dDUkv5

Tēmas, kas tiks prezentētas vebinārā:Microsoft vebinārs - aktualitātes

 Windows Server pārvaldība mākoņa, hibrīdajā un lokālajā infrastruktūrā. Kopīgais un atšķirīgais. Normunds Upenieks.

Arvien vairāk uzņēmumu savu IT infrastruktūru pārvieto uz publiskā mākoņa infrastruktūru. Vēl joprojām kā viens no pamata elementiem infrastruktūrai ir serveris ar instalētu Windows Server operētājsistēmu. Tāpat uzņēmumā var būt serveri, kas noteiktu apsvērumu dēļ nav migrējami uz mākoni. Vebinārā atklāsi:

  • kas kopīgs, kas atšķirīgs šādu infrastruktūru uzturēšanā un pārvaldībā;
  • kādas ir iespējas iegūt zināšanas par Windows Server administrēšanu un sertifikāciju.

“Microsoft mācību un sertifikācijas jaunumi”. Normunds Upenieks.

Microsoft pēdējās dekādes viens no lielākajiem stratēģiskajiem mērķiem ir mākoņpakalpojumu attīstīšana. Līdz ar to mainās gan piedāvāto mācību, gan iegūstamo sertifikāciju klāsts. Vebinārā tu uzzināsi:

  • kādi ir galvenie mācību un sertifikāciju virzieni;
  • kas ir Microsoft Learn platforma;
  • kādi ir ieguvumi mācībām pasniedzēja vadībā.

“Microsoft drošības sertifikācija – moderna uzņēmuma drošības pamats”. Viktors Meirāns.

Mūsdienās veiksmīga uzņēmuma mākoņresursu pārvaldība nav iedomājama bez padziļinātas drošības kontroles un administrēšanas visos resursu aspektos. Lietotāju identitātes, lietojumu, datu, tīkla aizsardzība un drošības pārvaldīšana ir tie segmenti, kur apmācīti darbinieki nodrošina darbības un izaugsmes pamatus. Vebinārā uzzināsi plašāk par BDA pieejamām:

  • Microsoft drošības apmācībām;
  • sertifikācijām dažādiem darbinieku līmeņiem: no ikdienas lietotāja uz specializētu pakalpojumu administratoriem līdz drošības risinājumu arhitektiem.

AS “Latvijas valsts meži” un hibrīdrisinājumi”. Juris Verečinskis.

Saistībā ar Microsoft produktu attīstības plāniem un attālinātā darba formāta paplašināšanos, AS “Latvijas valsts meži” nācās pāriet no privātā mākoņa uz hibrīdmākoņu risinājumu. Šī pāreja radīja izaicinājumus dažādās infrastruktūras sfērās. Vebinārā detalizētāk apskatīsim dažus izaicinājumus:

  • Uzņēmuma lokālās infrastruktūras lietotāju identitāšu pārvaldības nodrošināšana mākoņrisnājumos;
  • MS Teams hibrīdā telefonija, izmantojot uzņēmuma kontrolētu “telefonijas centrāli”;
  • Uzņēmuma drošības paaugstināšana dažādos risinājumos, izmantojot Windows Hello for Bussiness un vairākfaktoru autentifikāciju.

Pasākuma noslēgumā moderatore Eva Jansone, BDA mārketinga speciāliste, ekspertiem uzdos vebināra laikā iesūtītos jautājumus.

Vebinārs norisināsies MS Teams platformā. Tiešsaistes pasākums tiks ierakstīts un publicēts BDA Youtube kanālā.