BDA klasika ir mūsu kvalitāte, drošība un stabilitāte

BDA Klasika

Mācības un attīstība ir mūsu vērtība. Zināšanas, prasmes un tehnoloģijas nodrošina pārliecību par darbu, lēmumiem un konkurētspēju. Zināšanu un prasmju attīstība ir ieguldījums gan uzņēmuma mērķu, gan personības attīstībā.

Mūsu piedāvājumā ir plašs, vairāk nekā 250 dažādu mācību risinājumu katalogs, kā privātpersonām, tā uzņēmumiem, neatkarīgi no darbības nozares. Mācību risinājumi ir pieejami visiem, ar atšķirīgiem zināšanu un prasmju sagatavotības līmeņiem, jo mūsu mācību programmas un metodika ir balstīta uz kompetenču attīstības pieeju, nodrošinot arī zināšanu novērtēšanu pirms un pēc mācībām.

Mēs attīstām arī Soft skills cilvēcīgās prasmes, kas šobrīd darba tirgū ir tik pat nozīmīgas un pieprasītas kā tehniskās zināšanas, - komunikācijas vadība, komandas darba vadība, stresa noturība, laika plānošana, darba vadība attālināti u.c.

  • Nodrošinām autorizētas mācības ar starptautisku sertifikāciju. Pieprasītus, kvalitatīvus un drošus mācību risinājumus IT nozares profesionāļiem, projektu vadītājiem u.c., lai attīstītu profesionālās, tehniskās prasmes un zināšanas.
  • Piedāvājam digitālā mārketinga, grafiskā dizaina un lietotāju pieredzes (UX) dizaineru mācību programmas.
  • Nodrošinām mācību programmas, individuālus risinājumus ikvienam datoru, programmu, digitālo tehnoloģiju, komunikācijas un datu pārvaldības rīku lietotājam.

BDA mācību programmas ir pielāgojamas uzņēmuma darbības, nozares specifikai, biznesa mērķiem un vajadzībām, nodrošinot arī profesionālas konsultācijas un darbinieku kompetenču attīstību:

  • Slēgtu grupu nodarbības
  • Zināšanu novērtēšanas testi pirms un pēc mācībām
  • Kompetenču attīstības novērtēšana
  • Kompetenču modeļu izstrāde
  • Individuālu mācību programmu izstrāde
  • E-mācību izstrāde, ieviešana un konsultācijas

BDA ir lielākais mācību un starptautiskās sertifikācijas centrs Baltijas valstīs. Sadarbībā ar ražotājiem nodrošinām autorizētus kursus un sertifikācijas programmas, Microsoft, CompTIA, Adobe, Cisco, ITIL, ISTQB, PMP, Oracle, CBAP u.c.

BDA ir arī vadošais Microsoft mācību partneris Latvijā, ar sudraba līmeņa statusu, ilggadēju profesionālu pieredzi un sertificētiem pasniedzējiem. Mācības Microsoft profesionālajos kursos tiek nodrošinātas arī SATVs (Software Assurance) licencēšanas programmas ietvaros.

Neatliec savu un uzņēmuma attīstību uz rītdienu, sazinies ar mūsu konsultantiem.