Piedāvājam jaunu e-kursu par kiberdrošības pamatiem – "Drošs darbinieks"

Oktobrī visā pasaulē norisinājās kiberdošības mēnesis jeb Cyber Security Awareness Month, kura laikā tika aktualizēti kiberdrošības jautājumi. Arī Baltijas Datoru Akadēmija (BDA) sadarbībā ar Tet, vēloties mazināt augstos kiberdrošības riskus Latvijā, izstrādāja jaunu, unikālu e-kursu par kiberdrošības pamatiem – “Drošs darbinieks”.

Latvijas uzņēmumi šogad piedzīvojuši intensīvākos kiberuzbrukuma viļņus vēsturē, un viens no veidiem, kā mazināt iespējamos kiberdraudus, ir izglītot uzņēmumu darbiniekus.BDA sadarbībā ar Tet piedāvā jaunu e-kursu par kiberdrošības pamatiem "Drošs darbinieks"

BDA izveidotais e-kurss “Drošs darbinieks” aptuveni 1,5 stundu garumā iepazīstina ar daudzpusīgiem kiberdrošības aspektiem. Kursā ir astoņas tēmas: Ievads kiberdrošībā; Interneta lietošana; Paroles; E-pasti; Personīgās un darba ierīces; Datu glabāšana; Kiberuzbrukumi; Personas dati un VDAR (GDPR). Materiālā ietverta gan teorija, gan praktiski uzdevumi apgūtās informācijas nostiprināšanai.

E-kurss ir nozīmīgs palīgs organizācijās, kurās:

  • nav darbinieku, kuri atbild par kiberdrošību;
  • darbiniekiem ir zināšanas tikai konkrētu uzdevumu veikšanai;
  • darbiniekiem jāatsvaidzina jau esošās kiberdrošības zināšanas.

Bet kā ar kiberdrošības zināšanām un to pielietojumu ir tavā organizācijā? Vai esi pārliecināts, ka esat pietiekami parūpējušies par savu datu drošību?

Lai palīdzētu izglītot tavas organizācijas darbiniekus dažādos kiberdrošības jautājumos, piedāvājam iegādāties BDA izveidoto e-kursu. Par kursa iegādi aicinām sazināties, rakstot bda@bda.lv vai zvanot +371 67505091!

Kursa cena – tikai 9 EUR + PVN par viena lietotāja pieeju uz 2 mēnešiem. Cenas piedāvājums spēkā līdz 31.12.2022.

Priecāsimies sadarboties, palīdzēt un radīt jaunu, vērtīgu saturu darbinieku izglītošanai.

Īpašs paldies kursa veidotājiem – BDA darbiniekiem – izstrādātājām Ilvijai Čulkstēnai un Jolantai Grošai, satura redaktorei Anetei Pukānei un IT speciālistam Ainim Mūsiņam,– kuri lieliski paveica darbu produkta īpašnieces Ievas Lemhenas vadībā.