31. maijā plkst. 14 aicinām uz semināru "Kā veicināt darbinieku izaugsmi?"

Lai veicinātu uzņēmumu izaugsmes iespējas, Baltijas Datoru Akadēmija 31. maijā no plkst. 14.00 līdz 15.30 klātienē un MS Teams tiešsaistē organizē semināru par darbinieku izglītošanas iespējām digitālajā vidē. Seminārā būs ietvertas tādas tēmas kā apgrieztais mentorings, darbinieku kompetenču vērtēšana, e-mācības un mikromācības uzņēmumā. Tēmas būs aktuālas uzņēmumu vadītājiem, personāldaļu speciālistiem un attīstības plānošanas ekspertiem, kā arī mazajiem un vidējiem uzņēmējiem (MVU).

Zināms, ka digitālās prasmes Latvijā pieaugušo vidū nav tik augstas, kā tas būtu nepieciešams efektīvai ne vien uzņēmumu, bet visas valsts kopējai attīstībai. “Šīs prasmes samazinās līdz ar pieaugošu iedzīvotāju vecumu, un vecuma grupā virs 35 gadiem Latvijas iedzīvotāji nereti nespēj veikt ar digitālo tehnoloģiju izmantošanu saistītas darbības, kas nepieciešamas darbam mūsdienīgā birojā.”[1]

Nav noslēpums, ka ieguldīt esošajos darbiniekos ir lietderīgāk nekā meklēt jaunus, tādēļ seminārs sniegs iespēju izdibināt atbilstošākos veidus, kā uzņēmums var sekmēt darbinieku izglītošanu. Lai iepazīstinātu ar iespējām, kā efektīvi un sev vēlamā virzienā varētu attīstīt savu esošo darbinieku digitālās un arī amata pienākumu veikšanai nepieciešamās prasmes, piedāvājam Baltijas Datoru Akadēmija pētnieku, pasniedzēju un projektu vadītāju pieredzes stāstus par jau realizētajiem projektiem, kas atainos ne vien plašās iespējas darbinieku izglītošanā, bet arī atspoguļos reālus un veiksmīgus piemērus, kas īstenoti, lai sasniegtu uzņēmumu izvirzītos mērķus.

Pasākuma programma:

  • “Apgrieztais mentorings Erasmus+ projektā”. BDA projektu vadītājs Kristaps Zvejnieks.

Stāstījums par apgriezto mentoringu kā pieeju Erasmus+ programmas projekta “Heroes of SMEs: Developing Unique Mentoring Skills and Techniques” ietvaros; informācija par projekta rezultātiem.

  • “Reverse mentoring, an opportunity for SME owners to face the digitalisation paradigm and shift in their business model”. “Adinvest International” vadītājs Paskāls Ečardūrs (Pascal Echardour).

Prezentācija angļu valodā par to, kā apvērstais mentorings var palīdzēt vadītājiem apdomāt sava uzņēmuma stratēģiju, saskaroties ar jauniem izaicinājumiem.

  • “Kā pareizi izmantot laiku kompetenču vērtēšanai”. BDA pētnieks un pasniedzējs Uldis Zandbergs.

Šajā prezentācijā uzzināsiet par paņēmieniem, kā vērtēt kompetences, plānot to attīstību un novērtēt mācību rezultātus, kā arī par uzņēmuma ieguvumiem no darbinieku kompetenču vērtēšanas.

  • “Uzņēmuma ieguvumi, ieviešot e-mācības”. BDA projektu vadītāja Ieva Lemhena.

Prezentācija par to, kādas ir e-mācību priekšrocības un kāpēc būtu jāizvēlas tieši e-mācības.

  • “Mikromācības – lielisks veids digitālo prasmju attīstīšanai darba vietā”. BDA pētnieks Jānis Judrups.

Uzzināsiet par mikromācību priekšrocībām un realizētā projekta izklāstu.

Reģistrējies dalībai seminārā līdz 30. maijam un norādi, vai apmeklēsi semināru klātienē vai tiešsaistē: 
https://forms.office.com/r/zbL1uEtRrK.

Pirmajiem 20 dalībniekiem, kas būs reģistrējušies uz klātienes tikšanos, nodrošināsim arī gardas uzkodas un patīkamu satikšanās prieku, lai ar nozares profesionāļiem var aprunāties par sev aktuālām izglītības tēmām.

Visiem reģistrētajiem lietotājiem pasākuma dienā nosūtīsim MS Teams tiešsaisti un ņem vērā, ka seminārs tiks ierakstīts.

Uz tikšanos 31. maijā!

Seminārs tiek rīkots Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) kampaņas “Gudrā Latvija” ietvaros, kuras mērķis ir izglītot Latvijas vidējo un mazo uzņēmumu vadītājus par jaunākajiem IT risinājumiem un mudināt viņus ieviest tos savos uzņēmumos, kā arī sniegt tiem nepieciešamo informatīvo atbalstu.

[1] Pieauguso_izglitiba_petijums.pdf (saeima.lv)

Gudrā Latvija. LIKTA logoLīdzfinansē ES logoHeroes of SME logo