Atpakaļ

Oracle

Baltijas Datoru akadēmija (BDA) ir vienīgais Oracle sertificētais apmācību centrs Latvijā, kas organizē Oracle mācību kursus augstas klases informāciju tehnoloģiju speciālistiem kopš 2009.gada. Mūsu kompānija Latvijas tirgū piedāvā Oracle tehnoloģiju apmācību, atbilstoši starptautiski atzītiem apmācību standartiem. Sertificētas apmācības galvenā priekšrocība ir ražotāja standarts. Šie standarti ir vienoti visiem mācību centriem pasaulē un attiecas uz pasniedzēja kvalifikāciju, mācību materiāliem, klasi un organizāciju kopumā.

Mācības notiek latviešu valodā BDA mācību klasēs sadarbībā ar nozares ekspertiem, kas dalās ar apmācāmajiem savā pieredzē un zināšanās par savu Oracle sistēmas kompetences sfēru. Pēc klientu pieprasījuma ir iespējams Oracle kursus apgūt arī krievu un angļu valodā.

Piedāvātie apmācību kursi ļauj sagatavoties Oracle Certified Associate, Oracle Certified Professional, Oracle Certified Master un citiem Oracle sertifikācijas ceļiem, tādējādi nodrošinot Jūsu darbiniekiem prestižus un pasaulē atzītus sertifikātus.

BDA piedāvā arī Oracle University virtuālās klases (LVC), kas notiek virtuālā vidē angļu valodā. Kursa programma, praktiskie darbi un mācību grāmatas elektroniskā formā ir tieši tādas pašas kā klātienes kursos, vienīgā atšķirība, ka apmācības notiek virtuālā vidē. Virtuālo kursu grafiks pieejams šeit.

Oracle University piedāvā arī TOD (Training On Demand) kursu formātu.
TOD ir ierakstīta klase video versijā ar sekojošām iespējām:             

90 dienu piekļuvi video materiālam;

 • Pieeju praktisko darbu vidēm (tās iespējams pieprasīt jums izdevīgā laikā šo 90 dienu ietvaros);
 • PDF mācību materiālu (tas paliek jūsu īpašumā kā tas ierasts ar klātienes un virtuālajiem kursiem);
 • 90 dienu atbalstu (jautājumi /atbildes) no Oracle University pasniedzējiem;
 • Meklēšanas opciju video saturā;
 • Subtitru iespējošanu, lai vieglāk sekot līdz instruktora lekcijai;
 • TOD tāpat kā jebkura virtuālā klase un klātienes kurss skaitās kā oficiāls kurss sertifikācijas ceļā.

TOD formātā pieejamo kursu klāsts tiek regulāri papildināts. Aktuālo katalogu iespējams apskatīt šeit.

Sīkāka informācija par  BDA piedāvātajiem Oracle apmācības kursiem: KURSU KATALOGĀ

Oracle sertifikācija

Oracle sertifikācija ir plaši pazīstama sabiedrībā, tā var palīdzēt darbinieka karjeras attīstībā un kalpot kā līdzeklis vadītājiem, lai pārliecinātos par darbinieka zināšanām.

Oracle sertifikāts ir uzticams apliecinājums apmācībām un pieredzei, kas apstiprina darbinieka profesionālo izaugsmi, uzlabo darba produktivitāti un paaugstina padarītā uzticamību. Oracle sertifikācija IT profesionāļiem un vadītājiem asociējas ar pieredzes un kvalitātes standartu, kam ir sava vērtība un nozīmīgums IT industrijā.

BDA piedāvā sagatavoties Oracle sertifikācijas ceļiem (spiežot uz saites, izvēlieties valsti „Latvija”):

 • Oracle Database – piemērots dažāda līmeņa datu bāzu administratoriem. BDA var kārtot visus eksāmenus izņemot augstāko – OCM līmeni.
 • Java and Oracle Middleware – piemērots dažāda līmeņa izstrādātājiem, analītiķiem, arhitektiem.
 • Applications – piemērots izstrādātājiem, konsultantiem un administratoriem.
 • Server and Storage Systems – kombinācija SUN serveriem un datu noliktavām.
 • Partner Certifications jeb ekspertu sertifikācija. Šeit var atrast sertifikācijas ceļus atbilstoši savai eksperta jomai, piemēram, drošības eksperts vai finanšu eksperts.

Oracle kursu cenā sertifikācijas eksāmens nav iekļauts. Interesējošā eksāmena precīzu cenu iespējams noskaidrot mūsu sertifikācijas centrā (testi@bda.lv; +371 67217137).