Atpakaļ

Microsoft

BDA ir Microsoft zelta sertificētais partneris apmācības risinājumos, sākot no 1996.gada. BDA pasniedzējiem ir plaša pieredze mācīt dažādas Microsoft serveru un aplikāciju platformas kā tīrajā Microsoft produktu vidē, tā arī vidē, kur Microsoft tehnoloģijas ir sajauktas ar citu ražotāju tehnoloģijām.

BDA piedāvā kursus Microsoft Windows 2003/2008 serveru, Windows klientu (XP/Vista/7), Microsoft Exchange 2003/2007/2010, Microsoft SQL 2005/2008. Microsoft Sharepoint 2010, Microsoft Systems center administratoru un sistēmu inženieru apmācības.

BDA kursos tiek sagatavoti arī .net izstrādātāji, sistēmu analītiķi, SQL datu bāzu izstrādātāji, SharePoint aplikāciju izstrādātāji.

BDA kursos mācās informācijas sistēmu uzturēšanas un izstrādes speciālisti no vadošām IT kompānijām, bankām, valsts nozares organizācijām, citiem uzņēmumiem. Pie mums nepārtraukti pilnveidojas tie IT speciālisti, kuri ikdienā rūpējas par IT sistēmu attīstību, drošību, administrēšanu un uzturēšanu.

Kursi tiek organizēti kā praktiskās apmācības speciāli aprīkotās klasēs (40% teorija, 60% prakse)

Mācību materiāli: Microsoft Official Curriculum – speciālas Microsoft grāmatas angļu valodā, kuras atbilst visjaunākajām tehnoloģiju versijām. Ir iekļautas kursa cenā.

Sertifikācijas testi. Gandrīz visi Microsoft autorizētie kursi sagatavo speciālistus nepieciešamajiem sertifikācijas testiem, apliecinot, ka speciālists ir ne tikai piedalījies kursos, bet ir apguvis tehnoloģijas profesionālajā līmenī (Microsoft Certified Specialist). Sertifikācijas tests ir jākārto 6 mēnešu laikā pēc kursa pabeigšanas un tā izmaksas ir iekļautas kursu cenā.

Treniņtests. Lai studentiem palīdzētu sagatavoties sertifikācijas testa kārtošanai, BDA sadarbībā ar Measerup katram, kurš vēlas kārtot sertifikācijas testu, piešķir licenci viena mēneša Measureup treniņtesta lietošanai (pieslēgties patstāvīgi). Treniņtests ir iekļauts kursu cenā.

BDA pasniedzēji ir Microsoft sertificēti treneri, kuri ir nokārtojuši gan atbilstošus tehnoloģiskos testus, gan speciālus pasniedzēju eksāmenus, saņemot apliecinājumu par atbilstošām pasniegšanas prasmēm. Mūsu pasniedzējiem papildus Microsoft sertifikātiem ir arī citu tehnoloģiju ražotāju sertifikāti, kas dod iespēju sniegt atbildes un papildus skaidrot jautājumus par dažādām problēmsituācijām praktiskajā darbā un tehnoloģiju integrācijas problēmām.

Sīkāka informācija par Microsoft apmācības kursiem: KURSU KATALOGĀ

Microsoft sertifikācija
Sertifikācijas ceļi palīdzēs Jums pareizi izvēlēties kursus un to secību, lai sasniegtu vēlamo sertifikācijas pakāpe

Exchange Server sertifikācijas ceļš

Microsoft Office Communications Server (OCS and Lync) sertifikācijas ceļš

Microsoft SharePoint Server sertifikācijas ceļš

SQL Server sertifikācijas ceļš

Visual Studio sertifikācijas ceļš

Windows Server Enterprise sertifikācijas ceļš

Vairāk par Microsoft sertifikācijas testiem - Testu katalogā